powrt

Wiązary dachowe

Wiązary z metalowymi łączeniami, można wykorzystać zarówno w budownictwie drewnianym, jak i standardowym. Warto również wspomnieć, że na rynku lokalnym żadna firma nie prowadzi działalności zajmującą się tego typu produkcją. Najważniejsze zalety wyżej opisanych konstrukcji dachowych:

  • szybkie wznoszenie dachu z prefabrykatów redukuje zawilgocenie budynku,
  • system wytwarzania w zakładzie produkcyjnym zapewnia wysoką precyzję wykonania,
  • prefabrykowane wiązary charakteryzują się zwiększoną nośnością w stosunku do wiązarów budowanych metodami tradycyjnymi (zbijanych lub skręcanych śrubami),
  • większe możliwości uzyskania równej płaszczyzny dachu ułatwia montaż pokrycia i pozwala na jego dokładne wykonanie (system jest rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy),
  • układanie wiązara przed sprasowaniem w specjalistycznych szablonach zapewnia dokładne i mocne połączenia oraz powtarzalność wymiarów.

Ambicją i kluczem do sukcesu naszej wykwalifikowanej i doświadczonej kadry jest zrealizowanie oczekiwań wszystkich naszych Klientów.

W proponowanych projektach nawiązujemy do tradycyjnej architektury, poprzez odpowiedni dobór detali i zdobnictwa budowlanego, charakterystycznego dla poszczególnych regionów kraju.

Drewno jako surowiec naturalny zastosowany do budowy domów jest najwyższej jakości i o niepowtarzalnych cechach.

To ekologiczny i energooszczędny materiał budowlany, stosowany przez człowieka od wieków.

Firma nasza w oparciu o wieloletnie doświadczenie Prezesa Spółki we współpracy z partnerami skandynawskimi, przy budowie domów drewnianych całorocznych oraz norweskich „Hytt” i szwedzkich „Stugan” w sposób perfekcyjny dopracowała technologię odfrezowania profili drewnianych i systemu połączeń ciesielskich na tzw. „obłap z ostatkiem”.

Domy drewniane naszej Firmy są gwarancją solidności i wysokiej jakości ich wykonania.